Główna
Kontakt
Mapa
Ulubione
Główna
O firmie
Technika grzewcza
Realizacje
Referencje
Lokalizacja
Kontakt
Nowoczesna technika grzewcza

Montaż liczników, podzielników i zaworów
Jesteś tutaj: www.mert.com.pl / Technika grzewcza

Na rynku ciepłowniczym MERT Nowoczesna Technika Grzewcza istnieje od 1989r. Jesteśmy w stanie zrealizować najtrudniejsze zlecenia, proponujemy między innymi:

NOWOCZESNE TECHNIKI GRZEWCZE technika grzewcza


MONTAŻ LICZNIKÓW, PODZIELNIKÓW I ZAWORÓW


Wykonujemy kotłownie gazowe lub olejowe zgodne z najnowszymi standardami, począwszy od małych kotłowni w domkach jednorodzinnych na kotłowniach przemysłowych kończąc. Zapewniając przy tym wysoką sprawność całego układu zastosowanej automatyki. Głównym naszym partnerem w realizacji kotłowni jest firma Viessman, wychodząc jednak na przeciw Pańskim oczekiwaniom montujemy także inne kotły dostępne na rynku.
technika grzewcza technika grzewcza
Nabyte doświadczenie pozwala nam na wykonywanie nawet bardzo skomplikowanych węzłów cieplnych przy zachowaniu gwarancji poprawnego ich działania. Dodatkowym atutem jest wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz estetyka wykonania.
technika grzewcza technika grzewcza
RRzeczą oczywistą jest iż wykonane przez nas kotłownie i węzły cieplne są wyposażone w nowoczesne układy automatyki. MERT sp. z o.o. Wykonuje również modernizacje automatyki w starych kotłowniach i węzłach cieplnych przy zastosowaniu automatyki pogodowej firm Danfoss, Tour, Andersson, Landis czy Satchwell.

Nabyliśmy również doświadczenie w zakresie budowy sieci cieplnych preizolowanych w technologii "ZPU Międzyrzecz" i jesteśmy w stanie wykonać każde tego typu zlecenie.
technika grzewcza technika grzewcza
wróć do góry strony
Informacje kontaktowe

MERT Sp. z o.o. S.K.A
ul. Portowa 1
67-200 Głogów
woj. dolnośląskie
tel. 076 835 95 04
fax.076 858 62 74
e-mail: biuro@mert.com.pl


...dowiedz się więcej

Losowe realizacje firmy MERT

Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i wykonanie: INTERant